Hakkımızda

OWİ Mühendislik teknolojinn dokunduğu her noktada sektörün ihtiyaçlarını analiz eden müşterilerine profesyonel hizmet vermeyi görev edinmiş genç ve dinamik ekip üyelerinden oluşan bir Ar-Ge firmasıdır.
Endüstri dünyası pek çok bilinmeyeni beraberinde getiren, kazananlardan olmak için doğru adımları atmak ve profesyonel hizmet almak isteyen müşterilerimizin öncelikli tercihi olan OWİ Mühendislik yakın zamanda faaliyete geçmiştir.
Alanımızdaki en karmaşık çalışmaları pratik çözümlerle başarıya ulaştırmak misyonu ile kurulmuş olan şirketimiz faaliyetlerine öncelikle endüstriyel otomasyon, robotik, elektronik, gerçek zamanlı yazılım alanları ile ilgili olarak Ar-Ge çalışmaları yapmakta ve müşterilerine endüstriyel çözümler sunmaktadır.

Misyon ve Vizyonumuz

OWİ Mühendislik, teknolojiyi bir yaşam biçimi olarak benimseyerek müşteri isteklerine işin başından sonuna kadar her aşamada istenilen daha iyi kalitede daha ekonomik ve daha hızlı bir şekilde yanıt verme prensibini ilke edinmiştir.
Mühendislikten asla taviz vermeden çağımızın gelişmelerine yakından takip etmek de işimizin temel görevlerindendir. Amacmız daha önce de olduğu gibi gelecekte de üstleneceğimiz üretimin her kademesinde çağdaş kalite değerlerine ve uluslar arası standartlara uygun olarak sürdürmektir.
Önemli misyonlarımızdan birisi de tüm faaliyetlerinde müşterilerine en yüksek değer ve kaliteyi sunarak eksiksiz müşteri memnuniyeti sağlamak ve bunu sürekli kılmaktır.
Asıl vizyonumuz faaliyet alanlarımızla ilgili olarak güçlü Türkiye Cumhuriyeti devletinin teknolojisine yön verip milli bir gurur olmaktır.