Hizmetlerimiz

Endüstriyel Çözümler

Endüstriyel uygulamaların projelendirilmesi, tasarlanması, geliştirilmesi ve devreye alınması hizmetlerinde bulunmaktayız. Bu uygulamalar müşterilerimizin gereksinimlerine göre tasarlanıp uygun teknolojiler kullanılarak projelendirilmektedir.

Yazılım

Üretim endüstrisi, savunma sanayisi ve diğer sektörlerde kullanılmak üzere IoT, görüntü işleme, robotik, yapay zeka ve gerçek zamanlı uygulamaların tasarlanması geliştirilmesi faaliyetlerinde bulunmaktayız. İhtiyaca uygun teknolojiler belirlenerek, bu teknolojiler proje geliştirilmesinde kullanılmaktadır. Bununla birlikte, yazılım konusunda danışmanlık da vermekteyiz.

Elektronik Tasarım

Müşteri ihtiyacına yönelik elektronik devre tasarımı gerçekleştirilmektedir.

Mekanik Tasarım

Proje gereksinimlerine göre gerekli mekanik tasarım konusunda hizmet vermekteyiz.

AR-GE ve Danışmanlık

Ar-Ge projelerinde sektörde yıllarca deneyim kazanmış uzman mühendis kadromuz ile Ar-Ge projeleri geliştirmekte ve bu konularda danışmanlık vermekteyiz.

Ürün Tedarik

OWI Mühendislik olarak endüstriyel otomasyon ürünleri tedariklerini de gerçekleştirmekteyiz. Yerli ya da yabancı PLC, Endüstriyel Bilgisayar, Servo Motor, Motor Sürücüsü vb bir çok pano malzemesinin tedariği tarafımızdan sağlanmaktadır.